top of page

KUMANYA TEDARİKİ

Tedarik departmanının birincil görevi, gemi mürettebatının ihtiyaç duyduğu her şeyi temin ederek rahat çalışmasını sağlamaktır. Piyasadaki en kaliteli teklifi seçmeyi mümkün kılan yabancı tedarikçilerle iş birliği yapıyoruz.

 

Müşterilerimize en iyi teklifi hazırlıyor, teslimatı en hızlı şekilde ve en düşük maliyetle ekonomik kolaylık sağlıyoruz. Bunun sonucunda uzun süreli iş birliği yapmayı hedefliyoruz.

Bilge Marine Ship Supply and Agency (Bilge Gıda Kumanyacılık), ekmek, yumurta, süt, oklava, kumaş, gemi kumanyacılığı, gemi tedarik firmaları, gemi tedarikçileri, gemi kumanya tedariği, ship supply
Bilge Marine Ship Supply and Agency (Bilge Gıda Kumanyacılık), el aletleri, pense, tornavida, rulman, dişli çark, kargaburun, mengene, ingiliz anahtarı, gemi kumanyacılığı, gemi tedarik firmaları, gemi tedarikçileri, gemi kumanya tedariği, ship supply

TEKNİK EKİPMAN TEDARİKİ

Bilge Marine olarak, Türkiye ve dünya çapında kalitesini ispatlamış üreticilerden aldığımız çeşitli kabin, güverte, motor sarf malzemeleri ve yedek parçalarını stoklarımızda bulunduruyor ve tedarikini sağlıyoruz. Benimsediğimiz tedarik zinciri yöntemlerimizle ve müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılama becerimizle, sektördeki diğer firmalara örnek oluyoruz.

Tüm denizcilik ekipmanlarından elektrik kablolarına ve deniz boyalarına kadar ihtiyacınız olan her şeyi hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlıyoruz.

GEMİ BAKIM-ONARIM HİZMETİ

Bilge Marine olarak, hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek, müşterilerimizin iş birliği alanında (işin kalitesi, teslim süresi ve iş maliyeti) tam memnuniyetini sağlamaktır. Gemi sahiplerine, operatörlere ve yöneticilere yüksek kalitede hizmet deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

 

Size kısa teslim süreleri sunuyoruz ve özel teknik ekiplerimiz, geminizin minimum duruş süresine sahip olmasını sağlamak için çok çalışacaktır. 

Bilge Marine Ship Supply and Agency (Bilge Gıda Kumanyacılık), gemi, tersane, vinç, gemi kumanyacılığı, gemi tedarik firmaları, gemi tedarikçileri, gemi kumanya tedariği, ship supply
Bilge Marine Ship Supply and Agency (Bilge Gıda Kumanyacılık), tır, kamyon, garaj, depo, teslimat, gemi kumanyacılığı, gemi tedarik firmaları, gemi tedarikçileri, gemi kumanya tedariği, ship supply

LOJİSTİK HİZMETLER

Müşterilerimizin sorunsuz ticari operasyonlar yürütmesini sağlamak, gemi sahiplerinden ve mürettebattan gelen talepleri mümkün olan en kısa sürede yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz ve ayrıca tüm ilgili tarafların gemi operasyonlarını sürekli olarak izliyoruz.

ship supply - gemi tedarik firmaları - gemi kumanya tedariği - gemi kumanyacılığı - gemi tedarikçileri

bottom of page